FAQ

Co potřebuji s sebou do poradny?

Před každou schůzkou se telefonicky domluvíme, co bude potřeba. Někdy mohu požadovat laboratorní vyšetření krve - především abych znala stav vašeho cholesterolu, krevních tuků nebo cukru. Vhodné je, aby si klient pár dní zapisoval, co všechno snědl a jídelníček mi donesl k analýze.

Jak často musím do poradny chodit?

Intenzita návštěv bude čistě záviset na vás. Jako základ bych doporučovala vstupní konzultaci a individuální jídelní plán na týden. Dále podle individuálních potřeb každého klienta. Někdo si jen potřebuje utřídit informace a získat jídelníček pro další inspiraci a bude mu tedy stačit jedna či dvě návštěvy, někomu bude vyhovovat osobní konzultace a přeměření každý týden nebo 14 dní. Pro klienty, kteří preferují dlouhodobější poradenství, doporučuji zvolit jeden z mých programů.

Jak to bude v poradně probíhat?

Při první schůzce s klientem vyplním podrobný dotazníček o životním stylu, výživových a pohybových zvyklostech. Cílem je získat co nejvíce informací, tak, abych mohla udělit co nejlepší doporučení, především v oblasti výživy, ale také pohybu a celkového životního stylu. Součástí konzultace je analýza na profesionální váze Tanita a další antropometrická měření. V průběhu konzultace klient získá mnoho informací o zdravém životním stylu a obdrží obecná výživová doporučení. Na přání klienta zhotovím individuální jídelní plán s přihlédnutím k jeho stravovacím zvyklostem.

Kdy vás mohu v poradně navštívit?

Schůzky si budeme vždy individuálně domlouvat. Běžná pracovní doba je od 8 – 18, můžeme se ale domluvit na jiných časech.

Kde schůzky probíhají?

Běžně se budeme setkávat na mé adrese v Praze Čakovicích. Po domluvě jsem schopná cestovat za zákazníkem já.

Budu si u vás muset koupit nějaké výživové doplňky?

Rozhodně ne! Jestli ale budete chtít, ráda vám vhodný doplněk doporučím.

Zaručíte mi, že zhubnu?

Pokud budete dodržovat má doporučení a nebude vás limitovat nějaký zdravotní problém, každý by měl být schopný svou tělesnou hmotnost redukovat. Každý jsme ale individuální a proto tempo shazování nadbytečných kil může být různé. Rozhodně se ale nedoporučuje shazovat kilogramy příliš rychle, pak hrozí tzv. jojo efekt. Jídelníček při redukční dietě by tedy nikdy neměl být nastaven pod váš bazální metabolismus.

Budu mít při dodržování vašeho jídelníčku hlad?

Důležité je si uvědomit, že hladem se nehubne, tedy ani můj jídelníček a doporučení by k hladu vézt neměli. Velice často se i stává, že klient jí dokonce větší objem stravy než byl zvyklý.

Součástí konzultace je i měření na profesionální váze Tanita, kdo všechno se na váze může vážit?

Váha rozlišuje režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (pro děti od 7 let a od výšky 110 cm) a režim pro sportovce (pro osoby, které v uplynulém roce pravidelně trénují alespoň 10 hodin týdně).

Je někdo, kdo by se vážení měl vyhnout?

Vážení se nedoporučuje těhotným ženám a lidem s kardiostymulátorem.

Jak váha Tanita pracuje?

Uživatel stojí na 4 elektrodových plochách pro chodidla na váze a jemně tlačí rukama na další 4 elektrody, které jsou pohodlně uloženy na vysouvacích madlech s kabely. Váha poté pošle slabý signál ze všech 8 elektrod skrz celé tělo. Podle odporu tohoto signálu lze pak zjistit velmi přesné osobní tělesné dispozice pro jednotlivé partie (trup + odděleně všechny 4 končetiny).  

Může se schůzky zúčastnit více než jeden klient najednou?

Ano, i toto je možné. Můžete tedy přijít s kamarádkou či partnerem. Cena konzultace pro jednu osobu pak bude nižší.


Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, prosím neváhejte mě kontaktovat!!!